Kalite, Çevre ve ISG Politikamız

Commital Isı Ekipmanları olarak amacımız; kanuni mevzuat hükümleri ve müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda ürünler üreterek, müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu bakış açısıyla yaptığımız üretimimiz ile ürünlerimizin kalitesini garanti altına almak ve çevreye saygılı faaliyetlerde bulunarak iş sağlığına önem vermek en temel değerlerimizdendir.

KALİTE POLİTİKASI

 1. Şirket hedefleri ve stratejileri doğrultusunda kalite politikası faaliyetlerine daima uymak.
 2. Hedeflerine ulaşmak için, Commital Isı Ekipmanları çalışanları sürekli iyileştirme felsefesi ile, takım çalışmasını esas alıp iş ve iş bilincini geliştirmek.
 3. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak şekilde ürün ve hizmet kalitesini sağlamak.
 4. Firmalarla olan ilişkilerde minimum maliyetlerle mükemmeliyet arayışı ve müşteri –tedarikçi mantığını karşılıklı işlevsel ilişkilerle genişleterek tüm çalışanlarına kendi çalışmalarının ve hatalarının son kullanıcı üzerindeki etkilerinin bilicine varmasını sağlamak.
 5. Yüksek kalite seviyesini garanti altına almak için tedarikçilerimiz de şirket sisteminin ayrılmaz bir parçasıdır. Bu bilincin tedarikçilerle beraber gelişerek sürdürülmesini sağlamak.
 6. Tüm kaynakların kalite ve müşteri memnuniyeti ihtiyaçlarına yönelik bilinçlenmesini ve buna uygun davranmasını sağlamak için uygun iletişim proseslerini geliştirmek.
 7. Üretim süreçlerinde, ürünlerinde en verimli ekipmanları, mümkünse mevcut en iyi teknoloji ve kaynakları kullanarak, maliyetlerini azaltmayı prensip edinmiştir.
 8. Yasal mevzuat ve müşteri şartlarına uyarak kalitesini daha ileri taşımayı, kalite yönetim sisteminin etkinliğini ve sürekli gelişmesini taahhüt eder.

ÇEVRE & ISG POLİTİKASI

 1. Çevre ve İş Sağlığı Güvenliğine ilişkin yasal mevzuat ve diğer şartlara uymak.
 2. Gerçekleştirilen faaliyetlere bağlı olarak çevre kirliliğine sebep olan etkileri azaltmak, mümkünse ortadan kaldırmak.
 3. Riskleri azaltarak çalışma ortamını daha güvenli kılarak çevre kazalarını, yaralanma ve sağlık bozulmalarını önlemek.
 4. Faaliyetlerimiz sonucu ortaya çıkan atıkların mümkün olduğunca geri kazanımını sağlamak ve uygun yollarla bertaraf etmek.
 5. Çalışanlarımızın ve tedarikçilerin çevresel duyarlılıklarını geliştirmek, güvenli çalışma konusunda bilinçlendirmek.
 6. Enerji ve doğal kaynakları verimli kullanmak.

 

 


Güvenlik testini gerçekleştiriniz.

Güvenlik testi başarısız.

Bir Saat İçerisinde 5 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir.
Yetkililerimiz En Kısa Sürede Sizinle İletişime Geçeceklerdir.

Bir Hata Oluştu!